środa , 17 lipiec 2024

Archiwum tagów: Margaret

Niewydany wcześniej album Margaret J. Project dostępny online

Rozwiązany pod koniec listopada 2012 r. Margaret J. Project nie doczekał się wydania debiutanckiej płyty. Jednakże aby gotowy materiał nie przepadł na zawsze, wczoraj został on udostępniony do posłuchania i pobrania za darmo. Jak czytamy na oficjalnym profilu zespołu na Facebooku, powodem zawieszenia działalności było odejście wokalistki Małgorzaty Jamroży, która z powodzeniem od pewnego czasu realizuje karierę solową. Efektem tego jest hit „Thank You Very Much”, który od kilku tygodni robi zamieszanie w europejskich (i nie tylko) mediach.

Czytaj dalej »

Margaret J. Project – 27.05.2012 r. we wrocławskim pubie Schody Donikąd!

Dokładnie za tydzień we wrocławskim pubie Schody Donikąd odbędzie się koncert Margaret J. Project – zespołu, z którym River’s Edge współpracuje od 2010 r. W nowej odsłonie kwintet zaprezentuje swój autorski materiał, z domieszką dubstepu i rocka. River’s Edge jako patronat medialny serdecznie zaprasza wszystkich do udziału w wydarzeniu. Wstęp wolny! Przejdź do linku poniżej, aby wysłuchać kilku utworów Margaret J. Project.

Czytaj dalej »

Gosia Jamroży Project – 4.12.2010 r. w Szczecinie [relacja]

W minioną sobotę w szczecińskim Free Blues Club odbył się pod patronatem medialnym River’s Edge koncert Gosi Jamroży Project. Jest to młody zespół na scenie muzycznej, na który warto zwrócić swoją uwagę. Muzycznie projekt skupia się głównie na mieszance electro-popu z R’n’B z odrobiną klimatów Funk’owych i Hip-Hopowych. Warto wspomnieć, że w najbliższym czasie ma pojawić się także debiutancka płyta Gosi Jamroży Project, na którą materiał został niedawno nagrany. Bądźcie pewni, że informacje o dalszych losach zespołu odnajdziecie na łamach niniejszej strony. 🙂

Czytaj dalej »